Profesjonalne usługi mycia i czyszczenia dachów

Wykonujemy wysokiej jakości usługi mycia oraz czyszczenia dachów metalowych, szklanych, z dachówki ceramicznej, betonowej, glazurowanej, z blachodachówki oraz innych. Podczas przeprowadzania usługi, wykorzystujemy gorącą wodę pod specjalnie dopasowanym ciśnieniem, by zapewnić skuteczność, a jednocześnie bezpieczeństwo. Decydując się na skorzystanie z czyszczenia dachów przez firmę Czysty Dom, mają Państwo gwarancję, że czyszczony materiał nie zostanie w żaden sposób uszkodzony, a wszelkie zabrudzenia zostaną usunięte. Efektem jest stuprocentowo czysty dach.

Niezawodny sprzęt do mycia dachów

Nasz zespół specjalistów wykorzystuje niezbędny sprzęt do należytego wykonania zlecenia. Zapewniamy wysoką jakość przeprowadzonych usług. Czyszczenie dachów wspomagane jest profesjonalnymi środkami chemicznymi, które są bezpieczne dla mytej powłoki. Preparaty dobierane są w zależności od rodzaju pokrycia dachowego i rodzaju zabrudzeń. Podobnie jest w przypadku doboru ciśnienia wody.

To, co nas wyróżnia, to stosowanie środków ekologicznych. Spłukane pozostałości po czyszczeniu dachu w żaden sposób nie powodują zniszczeń w ogrodach czy trawnikach. Wystarczy wybrać dogodny termin i umówić się na usługę czyszczenia dachu. W zależności od wielkości powierzchni, może trwać to jeden dzień lub kilka dni roboczych.

Powierz zadanie specjalistom

Prace na wysokościach bywają niebezpieczne, dlatego nie warto ryzykować na własną rękę. Posiadamy niezbędny sprzęt, doświadczoną ekipę czyszczącą, dbamy o bezpieczeństwo, dlatego skorzystanie z naszych usług będzie najlepszą możliwą decyzją. Wystarczy się z nami skontaktować, opowiedzieć o swoich oczekiwaniach, a zespół fachowców przyjedzie w ustalone miejsce w określonym terminie.

Początkowo zostanie przeprowadzona ocena oraz inne parametry niezbędne do wykonania usługi. Kolejnym krokiem jest bardzo dokładne przeprowadzenie zlecenia. Dbamy o każdy najmniejszy detal, dlatego nie muszą się Państwo obawiać o żadne niedociągnięcia.

Skorzystaj z usług nowoczesnego czyszczenia specjalistycznego

Skontaktuj się z nami, by poznać szczegóły