Szybkie i niedrogie mycie fasad

Niestety, fasada bardzo często jest brudna bądź zaniedbana, co przekłada się na jej nieestetyczny wygląd. Zamiast decydować się na jej ponowne malowanie, warto skorzystać z usługi czyszczenia fasad. Nasz zespół specjalistów zajmuje się czyszczeniem różnego rodzaju fasad, niezależnie od tego, z jakiego materiału zostały one wykonane. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, dobierając odpowiednią metodę czyszczenia, co przekłada się na skuteczne usuwanie nawet najtrudniejszych zabrudzeń. Skorzystanie z usług firmy Czysty Dom to gwarancja zadowolenia. W naszej pracy wykorzystujemy mycie wysokościśnieniowe, hydro piaskowanie, piaskowanie, czyszczenie suchym lodem.

Czyszczenie fasad z metalu oraz szkła

Do każdego zadania podchodzimy z pełnym zaangażowaniem. Czyścimy także fasady wykonane z metalu, szkła oraz tworzywa, wykorzystując technologię Reach & Wash. To w stu procentach ekologiczna metoda czyszczenia, dlatego każdy z naszych klientów ma gwarancję, że myta powierzchnia nie ulegnie uszkodzeniu, będzie bardzo dokładnie wyczyszczona, a efekt mycia będzie długotrwały.

Bezpieczne i efektywne mycie fasad

Przeważnie decydujemy się na czyszczenie fasad, które lata świetności mają już za sobą. To dlatego tak ważny jest dobór metody mycia. Nasz zespół specjalistów bierze pod uwagę fakt, iż fasady mogą nie być już jednolitymi powierzchniami. Rysy czy pęknięcia mogą mieć różną głębokość – w zależności od przyczyny, która je wywołała. Dobierane przez nas metody mycia fasad są w stu procentach bezpieczne, dlatego nie muszą się Państwo obawiać, że zostaną one narażone na pogłębianie się pęknięć oraz rys. Dzięki doświadczeniu, doskonale wiemy, jak dobrać odpowiednią metodę czyszczenia do każdej fasady. Efektem jest zadbana, dokładnie wyczyszczona fasada, która na nowo cieszy swoim doskonałym wyglądem. Zachęcamy do kontaktu w celu poznania szczegółów i umówienia się na dogodny termin mycia fasad.

Skorzystaj z usług nowoczesnego czyszczenia specjalistycznego

Skontaktuj się z nami, by poznać szczegóły