Profesjonalne mycie graffiti

Nasz doświadczony zespół fachowców zajmuje się specjalistycznym myciem graffiti na najwyższym poziomie. Oferujemy skuteczną, a zarazem kompleksową usługę skierowaną do klientów indywidualnych, firm czy wspólnot mieszkaniowych. Każdy, kto padł ofiarą zniszczeń wykonanych farbami czy innymi pochodnymi graffiti, z pewnością wie, jak uporczywe są to zabrudzenia. Firma Czysty Dom posiada niezbędny sprzęt przeznaczony do usuwania graffiti. Dobieramy idealną metodę mycia, by przywrócić ścianom dawny blask. Proponujemy także impregnację ścian przed graffiti, która jest skutecznym zabezpieczeniem na długi czas.

Skuteczne usuwanie graffiti

Zajmujemy się usuwaniem farb, lakierów, markerów typu graffiti, a także usuwaniem powłok malarskich. Dzięki temu, że posiadamy nowoczesny, specjalistyczny sprzęt, możemy usunąć graffiti z cegły, klinkieru, kamienia, sidingu czy tynku. Dysponujemy innowacyjnymi preparatami, dlatego możliwe jest zmycie rozpuszczonej farby wodą pod ciśnieniem. Jest to skomplikowany proces, dlatego warto powierzyć go specjalistom, gdyż gwarantuje wysoką skuteczność.

Chcąc usunąć graffiti, nie należy zwlekać zbyt długo. Bardzo ważne jest skrócenie czasu ekspozycji na elewacji i jak najszybsza reakcja. Wystarczy się z nami skontaktować, ustalić termin, a ekipa fachowców przyjedzie pod wskazane miejsce, by wykonać zlecenie. Zapewniamy mycie graffiti w korzystnej cenie!

Impregnacja ścian przed graffiti

By zabezpieczyć się w przyszłości przed niepożądanymi malunkami, warto skorzystać z dodatkowej usługi impregnacji ścian przed graffiti. Aplikujemy specjalny preparat, który skutecznie zabezpiecza przed namalowaniem graffiti. W razie potrzebny nowe zniszczenia można zmyć zwykłą wodą lub bardzo delikatnym detergentem. Zachęcamy Państwa do kontaktu w celu poznania szczegółów oferty! Gwarantujemy sprawne i skuteczne mycie graffiti w atrakcyjnych cenach.

Skorzystaj z usług nowoczesnego czyszczenia specjalistycznego

Skontaktuj się z nami, by poznać szczegóły