Profesjonalne mycie kostki brukowej

Firma zajmująca się specjalistycznym czyszczeniem Czysty Dom oferuje także niezwykle dokładne mycie kostki brukowej. Niestety, kostka brukowa jest nieustająco narażona na wszelkie zabrudzenia. To właśnie tutaj gromadzi się piasek czy różnorodne osady. Wszystko to sprawia, że kostka brukowa wygląda nieestetycznie i zamiast zdobić, szpeci niejedno podwórko. Czyszczenie kostki brukowej przez naszych specjalistów polega na usuwaniu wszystkich zabrudzeń powierzchniowych. Firmę Czysty Dom wyróżnia wysoka jakość przeprowadzanych działań. Dbamy o każdy najmniejszy detal, by w efekcie wyczyszczona kostka brukowa stuprocentowo spełniła oczekiwania zleceniodawcy.

Na czym polega czyszczenie kostki brukowej?

Nasza oferta obejmuje kompleksowe mycie kostki brukowej, w tym: usuwanie mchów i porostów, usuwanie nacieczeń rdzy, usuwanie błota, usuwanie przebarwień, usuwanie śladów po oponach samochodowych, usuwanie plam olejowych oraz ropopochodnych, usuwanie plam z farb, usuwanie zabrudzeń pobudowlanych i poremontowych. Naszym nadrzędnym celem jest zadowolenie klientów, dlatego chętnie podejmiemy się także zlecenia usuwania pozostałych zabrudzeń, które powstały na kostce brukowej.

Jak myje się kostkę brukową?

Podczas mycia kostki brukowej wykorzystujemy wyłącznie najwyższej jakości, specjalistyczny sprzęt, który został dokładnie przetestowany. W razie silnych zabrudzeń, stosujemy środki niskopieniące, które ulegają biodegradacji, więc są w stu procentach bezpieczne. Najefektywniejszym rozwiązaniem jest mycie wysokociśnieniowe, dlatego mycie kostki brukowej wykonujemy właśnie tą metodą. Efektem jest dokładnie wyczyszczona kostka brukowa, która jest jednocześnie ozdobą podwórka.

Dodatkowo, po przeprowadzonym czyszczeniu kostki brukowej, proponujemy wykonanie impregnacji. To skuteczny sposób na zabezpieczenie jej przed brudem, a jednocześnie na poprawę wyglądu.

Skorzystaj z usług nowoczesnego czyszczenia specjalistycznego

Skontaktuj się z nami, by poznać szczegóły