Seppo

Sprzątanie mieszkań / domów / biur / firm

Dłonie i paznokcie – pielęgnacja w domu i salonie

pielęgnacja paznokci Wiele zabiegów dotyczy twarzy, ciała, a o dłoniach zapominamy. Dbamy o manicure, a na skórę stosowany jest tylko krem do rąk lub nic. Wygląd dłoni liczy się zawsze, a szczególnie teraz, gdy często dezynfekujemy ręce. Chronimy się przed bakteriami, ale skóra też jest ważna. Przeczytaj więcej o zabiegach w domu, salonie. Z użyciem kosmetyków i bardziej inwazyjnych.

Pielęgnacja domowa, czyli kosmetyki

Istotne są kremy do rąk o szybko wchłaniającej się konsystencji. Nie ma czasu na to, żeby czekać, aż tłusty preparat się wchłonie. Pracujemy i uczymy się przed komputerem, trzeba zmywać, ciągle czegoś dotykamy i nie chcemy zostawić na tym tłustej warstwy. Dokumentów, klawiatury komputerowej, kubka z herbatą i innych potrzebnych na co dzień rzeczy. Warto stosować także maski do dłoni i paznokci nakładane na dłuższy czas. To zachęca do spędzenia czasu bez smartfona w dłoni. Dostępne są także rękawiczki do pielęgnacji dłoni z cennymi składnikami do dłoni. W opakowaniu są dwie sztuki na każdą dłoń. Ich założenie zajmuje chwilę i trzeba tak spędzić określony przez producenta czas. Nie brudzą, są czyste po zewnętrznej stronie. Oprócz tego warto stosować oliwki do paznokci na noc lub w wolnym czasie. Nakładać pędzelkiem z buteleczki, ale na skórki. Dzięki temu będą nawilżone, a ich aromat umili aplikację. Warto kupić większą pojemność, cena jest wtedy atrakcyjna.

Pielęgnacja w salonie, czyli zabiegi dla dłoni i paznokci

Oferowane jest wiele tego typu przyjemności. Stylistki paznokci, manikiurzystki i kosmetolodzy Bielsko dbają kompleksowo o wygląd dłoni i paznokci. Sprawią one, że na płytce naturalnej lub przedłużonej żelem, akrylem będzie ładne zdobienie. Do tego piękna skóra dłoni i już można je pokazywać publicznie. Będą wizytówką kobiet i mężczyzn na co dzień. Ładne dłonie przyciągają wzrok podobnie jak skóra twarzy, szyi, dekoltu. Przedłużone dowolną metodą paznokcie wysmuklą dłonie. Istnieje także mezoterapia dla dłoni i pozwala pobudzić produkcję kolagenu i elastyny. Poprawia sprężystość, dodaje blasku dłoniom.

Starzenie się dłoni

Dotyczy to całego ciała, nie tylko twarzy. Na dłoniach także pojawiają się zmarszczki. Tracą blask, skóra jest cieńsza. Zmniejsza się ilość kolagenu, spowalnia się proces odnawiania komórek. Ważne jest zapobieganie i w tym celu stosuje się kosmetyki i zabiegi dla dłoni dostępne w sklepach, salonach kosmetycznych. Między innymi mezoterapia dająca świetne efekty. Wzbogacona o cenne składniki. Jak widać, dbanie o dłonie i paznokcie jest ważne przez cały rok. Zimą wiele osób chroni je rękawiczkami, ale pielęgnować trzeba.


Kontakt

Potrzebujesz posprzątać dom lub mieszkanie w Bielsku-Białej?
Napisz do nas
kontakt@czystydom.com.pl