Czyszczenie elewacji

Szybkie i niedrogie mycie fasad oraz czyszczenie elewacji na Śląsku

Fasada, czyli efektowna elewacja budynku, bardzo często jest brudna bądź zaniedbana, co przekłada się na jej nieestetyczny wygląd. Zamiast decydować się na jej ponowne malowanie, warto skorzystać z usługi czyszczenia fasad. W tym miejscu znajdziesz profesjonalne usługi czyszczenia elewacji fasadowej niezależnie od tego, z jakiego materiału została wykonana. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, dobierając odpowiednią metodę czyszczenia, co przekłada się na skuteczne usuwanie nawet najtrudniejszych zabrudzeń. Jesteśmy zespołem doświadczonych specjalistów, dlatego wiemy, jak skutecznie wyczyścić elewację Twojego domu. Skorzystanie z usług firmy Czysty Dom to gwarancja zadowolenia. W naszej pracy wykorzystujemy mycie wysokościśnieniowe (myjki ciśnieniowe to pewnik dokładnego mycia), hydro piaskowanie, piaskowanie, czyszczenie suchym lodem. Mycie elewacji w typie fasady? Od teraz to żaden problem – zobacz, co możemy Ci w tym względzie zaoferować!

Czyszczenie fasad z metalu, szkła i tworzywa

Nasza praca jest też naszą pasją, dlatego do każdego zadania podchodzimy z pełnym zaangażowaniem. Standardowo normą u nas jest czyszczenie elewacji-fasad z takich materiałów, jak metal, szkło oraz tworzywo. Używamy do tego technologii Reach & Wash. To w stu procentach ekologiczna metoda czyszczenia, korzystamy tylko z bezpiecznych środków, dlatego każdy z naszych klientów ma gwarancję, że każda z mytych powierzchni nie ulegnie uszkodzeniu. Ponadto elewacja będzie bardzo dokładnie wyczyszczona, a efekt mycia będzie długotrwały. I to wszystko z dbałością o środowisko!

Bezpieczne i efektywne mycie fasad w naszej firmie

Przeważnie decydujemy się wykonywać czyszczenie fasad, które lata świetności mają już za sobą. To dlatego tak ważny jest dobór metody mycia. Nasz zespół specjalistów bierze pod uwagę fakt, iż elewacje-fasady budynków mogą nie być już jednolitymi powierzchniami. Rysy czy pęknięcia mogą mieć różną głębokość – w zależności od przyczyny, która je wywołała. Dobierane przez nas metody mycia fasad są w stu procentach bezpieczne, dlatego nie musisz się obawiać, że zostaną one narażone na pogłębianie się pęknięć oraz rys. Dzięki doświadczeniu, doskonale wiemy, jak dobrać odpowiednią metodę czyszczenia do każdej fasady. Efektem jest zadbana, dokładnie wyczyszczona fasada domu, która na nowo cieszy swoim doskonałym wyglądem.

Dlaczego warto wybrać profesjonalne mycie fasad właśnie u nas?

  • Szybki termin realizacji. Wiemy, że chcesz, by Twój dom zawsze prezentował się pięknie.
  • Cena, która Cię zadowoli. Staramy się dobierać koszty indywidualnie pod każdego klienta.
  • Wiedza i doświadczenie. Po latach praktyki i szkolenia się w tej dziedzinie wiemy, jakie mycie jest najdokładniejsze.
  • Zamiłowanie do pracy. Lubimy to, co robimy, co przekłada się na wysokie zaangażowanie w Twoje zlecenie.
  • Łatwy kontakt. Jesteśmy w stałym kontakcie dzięki telefonowi, poczcie elektronicznej czy mediom społecznościowym. Jak Ci wygodnie!

Opinie naszych klientów

Firmę Czysty Dom poleciła mi moja sąsiadka, która sama korzystała z ich usług mycia elewacji, a konkretniej fasady. Podobnie jak ja ma na niej dużo dekoracji, które wymagają specjalnego czyszczenia. Firma myjąca poradziła sobie z tym doskonale w obu przypadkach. Zarówno moja, jak i sąsiadki fasada prezentują się jak nowe! – Krzysztof, 54 lata

Mój dom to moja wielka duma i ozdoba całego osiedla. Dlatego zawsze dbam o to, by czyszczeniem elewacji-fasady zajmowali się jedynie wykwalifikowani specjaliści. Już dawno temu znalazłam ich w czystydom.pl i wiem, że mogę im zaufać, dlatego regularnie do nich wracam. – Joanna, 38 lat

Kupiłem niedawno budynek, w którym mieściła się kiedyś straż pożarna, po to, by go wyremontować i zrobić z niego hotel. Oryginalna fasada zawiera napisy i ornamenty, które chciałbym zostawić – to daje klimat! O czyszczenie elewacji poprosiłem specjalistów z firmy Czysty Dom, którzy podeszli do sprawy bardzo poważnie i ostrożnie. – Jakub, 28 lat

Sprzątanie zostaw specjalistom

Czyste elewacje to nasz konik! Skontaktuj się z nami w celu poznania szczegółów i umówienia się na dogodny termin mycia fasad na terenie Śląska i nie tylko. Zapraszamy!

Skorzystaj z usług nowoczesnego czyszczenia specjalistycznego

Skontaktuj się z nami, by poznać szczegóły