Ile kosztuje mycie dachu?

Szukasz firmy, która przeprowadzi profesjonalne mycie dachu? Sprawdź, na co zwrócić uwagę podczas wyboru specjalistów. Dowiedz się, ile kosztuje mycie dachu i czy jest to wysoka cena.

Spis treści:

  • Mycie dachu z blachy
  • Mycie dachu z dachówki
  • Mycie dachu cena

Mycie dachu z blachy

Dach z blachy wymaga okresowego czyszczenia. Jeśli mamy możliwość, by spojrzeć na dach z góry, zauważymy, że liczba zabrudzeń jest naprawdę wielka. Winne mogą być opady atmosferyczne, promienie UV, resztki śniegu. Dach z blachy jest także narażony na działanie środków chemicznych, dymów, popiołów. Jeśli przez długi okres nie czyścimy naszych dachów, mogą rozwijać się na nich porosty, mchy czy glony. To dlatego należy bardzo dokładnie sprawdzić stronę północno-wschodnią dachu, która jest najbardziej narażona na rozwój mikroorganizmów. Mycie dachu z blachy powinno być przeprowadzone przez specjalistów. Wtedy mamy gwarancję, że dach jest całkowicie oczyszczony z rozmaitych zanieczyszczeń i odpowiednio zabezpieczony.

Mycie dachu z dachówki

Nie inaczej jest w przypadku dachu z dachówki, który także jest wysoce narażony na różnego rodzaju zanieczyszczenia. Specjaliści wykonają odpowiednie mycie dachu z uwzględnieniem wszelkich stref narażonych na uporczywe zabrudzenia.

Mycie dachu cena

Ile kosztuje mycie dachu? Warto dowiedzieć się, wysyłając prośbę o indywidualną wycenę. Cennik mycia dachów jest uzależniony od stopnia skomplikowania danego pokrycia dachowego. To dlatego nie da się podać uniwersalnego kosztu mycia dachu. Czyszczenie dachu o prostym kształcie nie będzie tak czasochłonne, jak np. mycie dachu wielospadowego. To dlatego należy uwzględnić wszelkie istotne informacje w zapytaniu o wycenę mycia dachu. Znaczenie ma także kąt nachylenia dachu oraz możliwość przyłączenia do zasilania elektrycznego i wody. Nie warto jednak decydować się na mycie dachów na własną rękę. Firma dysponuje specjalistycznym sprzętem, dzięki czemu mycie dachu przebiega sprawnie, bezpiecznie i dokładnie.

Dlaczego czyścić kostkę brukową?