Mycie dachów

Profesjonalne usługi mycia i czyszczenia dachów na Śląsku

W naszej firmie zajmujemy się nie tylko takimi czynnościami, jak mycie elewacji czy fasad. Wykonujemy również wysokiej jakości usługi mycia oraz czyszczenia dachów metalowych, szklanych, z dachówki ceramicznej, betonowej, glazurowanej, z blachodachówki oraz z innych pokryć dachowych. Podczas przeprowadzania usługi, wykorzystujemy gorącą wodę pod specjalnie dopasowanym ciśnieniem, by zapewnić skuteczność, a jednocześnie bezpieczeństwo. Decydując się na skorzystanie z czyszczenia dachów przez firmę Czysty Dom, masz gwarancję, że czyszczony materiał nie zostanie w żaden sposób uszkodzony, (nie będzie potrzebne malowanie dachów), a wszelkie zabrudzenia zostaną usunięte. Efektem działań naszej firmy jest stuprocentowo czysty dach.

Niezawodny sprzęt do mycia dachów

Nasz zespół specjalistów wykorzystuje niezbędny sprzęt do należytego wykonania zlecenia. Zapewniamy wysoką jakość przeprowadzonych usług w kwestii wyglądu dachów. Czyszczenie dachów wspomagane jest profesjonalnymi środkami chemicznymi, które są bezpieczne dla mytej powłoki. Preparaty dobierane są w zależności od rodzaju pokrycia dachowego i rodzaju zabrudzeń. Podobnie jest w przypadku doboru ciśnienia wody.

To, co nas wyróżnia, to mycie dachu przy użyciu jedynie środków ekologicznych. Spłukane pozostałości po czyszczeniu dachu w żaden sposób nie powodują zniszczeń w ogrodach czy trawnikach. Wystarczy wybrać dogodny termin i umówić się na usługę czyszczenia dachu. W zależności od wielkości powierzchni, może trwać to jeden dzień lub kilka dni roboczych.

Mycie dachów Śląskie

Prace na wysokościach bywają niebezpieczne, dlatego nie warto ryzykować na własną rękę. Posiadamy niezbędny sprzęt, doświadczoną ekipę czyszczącą, dbamy o bezpieczeństwo, dlatego skorzystanie z naszych usług będzie najlepszą możliwą decyzją. Wystarczy się z nami skontaktować, opowiedzieć o swoich oczekiwaniach, a zespół fachowców przyjedzie w ustalone miejsce w określonym terminie.

Początkowo zostanie przeprowadzona ocena oraz inne parametry niezbędne do wykonania usługi. Kolejnym krokiem jest bardzo dokładne przeprowadzenie zlecenia. Dbamy o każdy najmniejszy detal, dlatego nie musisz się obawiać o żadne niedociągnięcia.

Dlaczego warto postawić na nasze mycie i czyszczenie dachu?

Szybki termin realizacji. Już na początku podajemy realny i prędki termin wykonania zlecenia.

Atrakcyjna cena. Staramy się nie ustalać czegoś takiego, jak cennik. Zamiast sztywnych kwot wolimy dopasowywać ceny do konkretnego klienta.

Wiedza i praktyka. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w dziedzinie profesjonalnego mycia dachów, które zostało poparte odpowiednimi szkoleniami.

Praca w połączeniu z pasją. Mycie i czyszczenie dachów sprawia nam wiele radości, dlatego możesz być pewien, że maksymalnie zaangażujemy się w Twoje zlecenie.

Łatwy kontakt. Jesteśmy w stałym kontakcie dzięki telefonowi, poczcie elektronicznej czy mediom społecznościowym. Tak, jak wolisz!

Mycie blachodachówki – opinie klientów

Mój dach był już wielokrotnie uszkodzony, dlatego zależało mi na tym, by jego czyszczeniem zajęła się profesjonalna firma, która go nie zniszczy. W Internecie znalazłem firmę Czysty Dom, po prostu, bez polecenia. Już od 2 lat regularnie czyszczą mój dach dwa razy do roku i wszystko przebiega pomyślnie. Polecam tych fachowców! – Jan, 45 lat

Żyję w zgodzie z nurtem eko i szukałam firmy, która zajmuje się myciem dachów tylko za pomocą środków nieszkodzących środowisku. I tak trafiłam na Czysty Dom. Panowie nie dość, że są uprzejmi i fachowi, to jeszcze podzielają moje poglądy. – Justyna, 32 lata

Już raz próbowałem sam umyć dach i skończyło się to wizytą w szpitalu ze złamaną nogą… Szwagier polecił mi firmę Czysty Dach, która jest wyspecjalizowana w takich działaniach i przygotowana do prac na wysokościach. Dach został elegancko wyczyszczony, a moja noga tym razem pozostała cała i zdrowa! – Radek, 35 lat

Mycie i malowanie dachów Śląsk

Wykonujemy profesjonalne czyszczenie dachów oraz malowanie dachow. Dzięki temu, że dysponujemy sprzętem wysokiej jakości, jesteśmy w stanie pozbyć się nawet uporczywych zabrudzeń z dachu domu. Proponujemy m.in. mycie dachówki betonowej, mycie dachówki ceramicznej, mycie dachu przed malowaniem, mycie dachu z mchu, czyszczenie i malowanie dachów. Obszarem naszego działania jest Śląsk.

Mycie dachów ceny

Skutecznie usuniemy uporczywe, nieestetyczne zabrudzenia z dachu Twojego domu. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, a dowiesz się, dlaczego warto! Metodę mycia dopasowujemy do rodzaju zabrudzeń na danej powierzchni, dlatego prace są tak skuteczne.

Mycie dachu karcherem Śląsk

Nie ryzykuj zdrowia – powierz mycie dachu specjalistom w tej dziedzinie ze Śląska. Zapraszamy do kontaktu!

Skorzystaj z usług nowoczesnego czyszczenia specjalistycznego

Skontaktuj się z nami, by poznać szczegóły