Mycie kostki brukowej

Profesjonalne mycie i czyszczenie kostki brukowej na Śląsku

Zajmujemy się nie tylko takimi czynnościami, jak mycie elewacji czy dachów. Nasza firma Czysty Dom oferuje także niezwykle dokładne mycie kostki brukowej. Niestety, kostka brukowa jest nieustająco narażona na wszelkie zabrudzenia. To właśnie na bruku między kostkami często gromadzi się piasek czy różnorodne osady. Wszystko to sprawia, że kostka brukowa wygląda nieestetycznie i zamiast zdobić, szpeci niejedno podwórko. Czyszczenie kostki brukowej przez naszych specjalistów polega na usuwaniu zabrudzeń powierzchniowych w każdym miejscu. Firmę Czysty Dom wyróżnia wysoka skuteczność usuwania plam. Dbamy o każdy najmniejszy detal, by w efekcie wyczyszczona kostka brukowa stuprocentowo spełniła oczekiwania zleceniodawcy.

Na czym polega mycie i czyszczenie kostki brukowej?

Oferta naszej firmy obejmuje kompleksowe mycie kostki brukowej, w tym: usuwanie mchu i porostów, usuwanie nacieczeń rdzy, usuwanie błota, usuwanie przebarwień, usuwanie śladów po oponach samochodowych, usuwanie plam olejowych oraz ropopochodnych, usuwanie plam z farb, usuwanie zabrudzeń pobudowlanych i poremontowych z powierzchni kostki. Naszym nadrzędnym celem jest zadowolenie klientów, dlatego w każdym przypadku chętnie podejmiemy się usuwania innego rodzaju zabrudzeń, które powstały na kostce brukowej.

Czyszczenie kostki brukowej Śląsk – jak przebiega?

Podczas czyszczenia kostki brukowej korzystamy z wyłącznie najwyższej jakości łagodnych środków chemicznych oraz specjalistycznego sprzętu, który został dokładnie przetestowany. W razie silnych zabrudzeń stosujemy środki niskopieniące, które ulegają biodegradacji, więc są w stu procentach bezpieczne. Najefektywniejszym rozwiązaniem jest mycie wodą wysokociśnieniowe, dlatego mycie kostki brukowej najczęściej wykonujemy właśnie za pomocą myjki i wody pod ciśnieniem. Efektem tej metody jest dokładnie wyczyszczona kostka brukowa, która jest jednocześnie ozdobą podwórka.

Co po czyszczeniu kostki brukowej?

Dodatkowo, po przeprowadzonym czyszczeniu kostki brukowej, proponujemy wykonanie odpowiedniej impregnacji. To skuteczny sposób na zabezpieczenie jej przed zabrudzeniami, a jednocześnie na poprawę wyglądu. Możesz sprawić, że Twoja kostka brukowa będzie cieszyć się świetnością na dłużej, a ponowne czyszczenie nie nastąpi tak prędko!

Dlaczego warto wybrać właśnie nas?

  • Szybki termin realizacji. Wiemy, że chcesz, by Twoja kostka brukowa prezentowała się nieskazitelnie jak najprędzej.
  • Cena, która Cię zadowoli. Jesteśmy otwarci na dobór indywidualnych kosztów pod każdego klienta.
  • Wiedza i doświadczenie. Po latach praktyki i szkolenia się w tej dziedzinie wiemy, jak najlepiej usunąć wszelkie zabrudzenia z kostki brukowej.
  • Pasja do pracy. Lubimy to, co robimy, dlatego jesteśmy zaangażowani w czyszczenie Twojej kostki brukowej na 100%.
  • Łatwy kontakt. Jesteśmy w stałym kontakcie – w tym celu należy jedynie do nas napisać lub zadzwonić. Jak Ci najbardziej odpowiada!

Opinie klientów – mycie kostki brukowej Śląsk

Nie wiem, jak to się dzieje, ale moja kostka brukowa co chwilę jest brudna – widać w niej pełno mchu wśród szczelin, jakieś gałęzie, plamy z oleju i inne bliżej nieokreślone rzeczy (może to dlatego, że mieszkam przy lesie :)). Nie nadążałem już z jej czyszczeniem, więc postanowiłem oddelegować to większym specjalistom w tej dziedzinie niż ja. Firma Czysty Dom nosi taką nazwę nie bez powodu – kostka jest regularne sprzątana i myta. Wygląda świetnie! Już nie muszę się wstydzić, gdy zapraszam gości. – Mateusz, 39 lat

Szczerze mówiąc nie mam czasu zajmować się takimi szczegółami, jak wygląd mojej kostki brukowej (jestem matką dwójki dzieci i prowadzę firmę). Dlatego zatrudniłam specjalistów z firmy Czysty Dom, którzy profesjonalnie dbają o wygląd podjazdu mojego domu i drogi wokół niego. – Karolina, 34 lata

Jeśli miałabym wymienić jedną rzecz, która irytuje mnie niesamowicie, to byłoby czyszczenie kostki brukowej! Wyciąganie spomiędzy niej mchów to dla mnie syzyfowa praca. Na szczęście nie dla firmy Czysty Dom, która znakomicie wyręcza mnie w tej czynności, za co jestem jej dozgonnie wdzięczna! – Zosia, 28 lat

Czyszczenie kostki brukowej cena za m2 Śląsk – cennik mycia kostki brukowej

Wiele osób, chcąc się dowiedzieć, ile kosztuje mycie kostki brukowej, wpisuje w wyszukiwarkę frazy typu “czyszczenie kostki brukowej cennik”, “czyszczenie kostki brukowej cena śląskie” czy “czyszczenie kostki brukowej cennik śląskie”. By poznać cenę mycia kostki brukowej, należy skontaktować się z nami, przedstawić niezbędne informacje, a my przekażemy Ci wycenę! Pamiętaj, że żaden środek do czyszczenia kostki brukowej, domowe sposoby czy preparaty do czyszczenia kostki brukowej nie poradzą sobie tak dobrze, jak profesjonalny sprzęt!

Kostka brukowa to wizytówka Twojego podjazdu

Zadbamy o nią należycie, wykorzystując sprawdzone środki oraz metody. Skontaktuj się z nami po więcej informacji i zobacz, co możemy dla Ciebie zrobić! Zapraszamy klientów z całego Śląska!

Skorzystaj z usług nowoczesnego czyszczenia specjalistycznego

Skontaktuj się z nami, by poznać szczegóły