Technologia

W swojej pracy stosujemy najnowszą technologię Reach & Wash. Polega ona na wykorzystaniu fizykochemicznych właściwości osmotycznej wody, dzięki czemu mamy gwarancję, że wyparuje z mytych powierzchni, nie pozostawiając przy tym żadnych śladów bądź zacieków.

Innowacyjna technologia mycia

Dzięki wykorzystaniu technologii Reach & Wash, gwarantujemy kompleksowe usługi czyszczenia specjalistycznego na najwyższym możliwym poziomie. Pierwszym krokiem jest przepuszczenie wody przez specjalny zestaw filtrów. Tak oczyszczona ciecz staje się środkiem pozwalającym na uzyskanie doskonałych efektów w utrzymaniu czystości. Woda pozbawiona minerałów z łatwością pochłania zabrudzenia bez konieczności stosowania żadnych środków chemicznych.

Technologia Reach & Wash – korzyści

Innowacyjna technologia jest niezwykle skuteczna. Z łatwością pozwala na usuwanie zanieczyszczeń z rozmaitych powierzchni, a przy tym nie pozostawia żadnych zacieków. Co istotne, możliwe jest wyczyszczenie nawet trudno dostępnych miejsc znajdujących się na dużych wysokościach. Reach & Wash to technologia przyjazna dla środowiska, gdyż nie ma konieczności stosowania żadnych detergentów. Powierzchnie, które zostały wyczyszczone samą wodą, na dłużej pozostają czyste, a sam proces mycia przebiega niezwykle sprawnie.

Skorzystaj z usług nowoczesnego czyszczenia specjalistycznego

Skontaktuj się z nami, by poznać szczegóły